НАЈДОБРИ МАКЕДОНСКИ ПОРНО СТРАНИЦИ ОД 2024 ГОДИНА

Thecuckold

thecuckold.com
Повеќе јазици имаат име за тоа. На англиски, точниот термин е Cuckoldism, на италијански candaulesimo, на шпански candaulismo, на француски candaulisme. Значењето на овој терм може да се објасни на многу начини. Таканаречениот маж, Каколд и неговата партнерка, таканаречена жешка, ја делат истата страст. Сопругата сака или да го понижи партнерот или себеси. Не се работи само за секс. Понекогаш, изложувањето на голо тело на жена на друг дечко може да биде доволно за нејзиниот сопруг. TheCuckold.com… прочитај повеќе
Посетете Thecuckold

Опис на кукавица

Повеќе јазици имаат име за тоа. На англиски, точниот термин е Cuckoldism, на италијански candaulesimo, на шпански candaulismo, на француски candaulisme. Значењето на овој терм може да се објасни на многу начини. Таканаречениот маж, Каколд и неговата партнерка, таканаречена жешка, ја делат истата страст. Сопругата сака или да го понижи партнерот или себеси. Не се работи само за секс. Понекогаш, изложувањето на голо тело на сопругата на друг дечко може да биде доволно за нејзиниот сопруг.

Најголемата заедница на кукари

TheCuckold.com изјавува дека тие се најголемата страница на заедницата на мачки. Искрено, мислам дека всушност може да биде вистина. Откако напишав критики за многу сајтови за кукање, имам чувство дека другите сајтови воопшто немаат активна заедница на овој фетиш.

Факти за TheCuccold

Има многу погрешни верувања за курот. Поради оваа причина, сакам да напишам некои факти. Прво, покорниот човек не треба да биде врзан. Тоа е само стратегија на порно продукцијата да ги направи видеата попривлечни. Второ, не секогаш се работи за секс, а понекогаш и допири и погледи се доволни. Главната цел е да се понижи или да се понижи. Затоа, едноставното изложување би можело да биде доволно. Доколку ве интересираат повеќе факти, можете да прочитате некои од нашите блогови!

Swingers, воајер, кукавица

Има многу тесни граници меѓу овие фетиши. Тие обично се поврзани заедно. Треба да си воајер за да бидеш кука или свингер. Можете да ја споделите вашата жена и да гледате како вистински кур. Понатаму, додека свингерските забави, не можете да избегнете да бидете воајер. Дали гледаш што направив таму? Порно светот е поврзан ако го гледате или не.

Хардкор пенетрација

Каква врска има хардкор пенетрацијата со кукалињата? Одговорот е лесен. Овој фетиш може да послужи добро за целите на кукање. Ако имаме садо-мазо доминантен сопруг или сопруга нимфоманка со доминантна позиција, понижувањето би можело да биде неверојатно.

Почесни споменувања

 • Онлајн членови и услуги
 • Сопствен гласник
 • Префрлувач на геопозиција и содржина

Карактеристики

 • Дома: На почетната страница, ќе ги најдете најновите слики и видеа
 • Јазик: Изберете го вашиот јазик за да го маѓепсате вашето искуство.
 • Континент: Изберете континент за одредена содржина во регионот.
 • Содржини на земја: Видете содржини од многу земји.
 • Геопозиција: Откако ќе ја дозволите вашата геолокација, ќе добиете пристап до сосема нов дел!
 • Профил на: Профил на вашата сметка, со сите атрибути.
 • Дејства: Погледнете што можете да направите на оваа страница.
 • фотографии: Жешки фотографии од сопруги аматери бесплатно.
 • Албуми: Ве очекуваат колекции од членови.
 • Видео: Жешки видеа, со луди milfs, се подготвени за вашето внимание.
 • Барај: По регистрацијата, ќе можете да најдете видеа преку системот за пребарување.
 • Последната минута: Понуди во последен момент за вас.
 • Клубови и настани: Најдете клубови и дојдовни настани околу вас.
 • Групи: Кој не сака да биде дел од нешто поголемо?
 • Гласник: Многу сопствен гласник за љубителите на кукавици.
 • Приказни: Романтични и груби приказни за понижување и воајер.
 • Онлајн: Видете онлајн членови и разговарајте со нив.
 • Блузи: Топ листи на видеа, фотографии, членови итн.
 • Форум: Специјален форум за секој кој сака да дебатира за фетиши.
 • Видео разговор: Најдете сродна душа преку веб камера!

Резиме

Thecuckold.com е страницата што содржи се што сакате. Од жешки слики и видеа до голема база на корисници. Огромен форум со совети за почетници, групи и поддршка за месинџери и камери за секого. Дури и така можете да најдете луѓе околу вас со функција за геопозиција! Ако дојдовте овде како случаен кретен, или сакате повеќе, ќе го добиете она за што дојдовте овде.