НАЈДОБРИ МАКЕДОНСКИ ПОРНО СТРАНИЦИ ОД 2024 ГОДИНА

Adult Time

adulttime.com
Adult Time е порно студио кое нуди многу возбудливи порно сајтови. Има толку многу да се избере Adult Time! Секој си го наоѓа каналот по свој вкус! Се чувствувате лудо и сакате да видите нешто грубо? Одете да го видите Burning Angel! Сакате да видите што се случува дома во среќни семејства? Посетете Pure Taboo! И ако сакате да пробате нешто ново, можете да пробате серии како што е Agent Red Girl. На тој начин можете да ги видите најжешките 3Д Фута девојки и нивната секојдневна авантура полна со див секс! Не е ни чудо што Adult Time освои толку многу порно награди со текот на годините и сигурни сме дека следува уште повеќе. Престанете да чекате и посетете ја најдобрата порно страница на денешницата!… прочитај повеќе
 • квалитет, квантитет, дизајн на страницата, нешто за секого, филмови од најдобрите студија, повеќекратни ажурирања дневно
 • никој
Посетете Adult Time

Adult Time преглед

Бројот на услуги за стриминг филмови и серии постојано се зголемува. Затоа не е ни чудо што овој тренд не ја избегна порно индустријата. Adult Time не се претставува само како традиционална порно-страница чија улога е да доставува порно видеа на кои мастурбирате и свршувате што е можно побрзо. Adult Time ви носи филмови од различни жанрови, кои не се само сексуални чинови туку главно имаат возбудлива приказна. Така, мотото Netflix & chill почнува да се претвора во Adult Time и ебам. Иако и двете значат исто. Повеќе не мора да се срамите да гледате порно пред вашата девојка. Не мора ни да се срамите што гледате толку огромно количество порно. Сега можете и двајцата да скокнете во кревет, а наместо некоја романтична серија, да гледате малку повеќе романтично Adult Time.

Постојат скоро 200 канали да изберете, а вие и вашата девојка сигурно ќе изберете. Можете само да го гледате филмот, и Adult Time ќе го направи останатото. И исто така ќе погрижете се вашата девојка да се намокри дури и пред да пробаш нешто. И тогаш, ако пробате нешто, девојката сигурно нема да одолее. Така додека филм за возрасни од Adult Time ти свири на монитор или телевизор, лесно можеш да си ја ебеш девојката. И двајцата ќе бидете среќни, благодарение на Adult Time и нивните повеќе од педесет илјади порно видеа.

Добитник на 34 награди во 2020 година

Adult Time се гордее со различноста за да го задоволи секој гледач. А за тоа дека добро оди сведочи многу награди кои ова студио ги освои во 2020 година. Тоа се 34 заедно, а меѓу нив е и наградата што ја освоија на годишните награди Xbiz за најдобро платена премиум порно страница - Пејсајт на годината. Друго достигнување е наградата за Најдобар филм на годината, кој беше Тинејџерка лезбејка, кој е базиран на вистинска приказна. Во овој филм глуми Kristen Scott, и покрај неколкуте еротски сцени, овој филм е прикажан на ИМДБ со преку 7 ѕвезди. Ова повеќе не е досадното порно што го знаеме; ова е филм кој докажува дека квалитетот на порно продукциите сè уште расте. Секако, Adult Time има добиено повеќе од овие награди за нивната продукција, а победничките филмови можете лесно да ги најдете на нивната страница.

И нивната страница е навистина модерна, и по изглед и по карактеристики, па лесно можете да го најдете тоа што сакате да го гледате. Има најмалку пет нови видеа секој ден, или епизоди ако сакате. Сега ги има над педесет илјади, а вклучени се и најдобрите порно режисери. Секако, знаете имиња како Rocco Siffredi или Бри Милс, кои се гаранција дека филмовите нема да го остават вашиот пенис флакциден или пичката на девојката сува. Ајде да погледнеме некои од каналите кои навистина вреди да се видат. Многу од нив ги надминуваат сите други порно сајтови на Интернет. Некои од каналите се дел од Adult Time од почетокот, подоцна беа додадени други. Но, квалитетот е секогаш загарантиран.

Прекрасни канали како Girlsway, Fantasy Massage...

Тешко е да се одлучи од каде да започне. Но бидејќи сакам девојки кои сакаат девојки, изборот е прилично јасен, па ајде прво да го погледнеме канал Girlsway. Да, на овој канал можете да гледате само лезбејски секс, но со многу различни теми. Затоа Girlsway е составен дел од Adult Time. Girlsway не е само за две девојки кои мастурбираат една со друга или се мазат со ножици. Girlsway носи малку подобро искуство од лезбејскиот секс и ги испорачува највозбудливите сценарија во кои девојките можат да блеснат. А најмногу од се, овој канал го следи мотото „Секоја жена во душата е лезбејка“. За љубителите на постари дами, мислам на секси MILFs, постои, на пример, серија наречена „Мајки на мајки“., каде што два MILFразменуваат искуства за време на нивната лезбејска сесија. Или на Серијата „Mommy's Girls“., каде мајките на своите ќерки го покажуваат лезбејскиот секс свет. Mommy Always Knows Best е мотото на оваа серија. Но, во повеќето серии, најчесто помладите лезбејки ги играат главните улоги, кои се обидуваат да предизвикаат оргазам една на друга. На пример, на Лезбејска серија со шприц е, како што може да претпоставите, фокусирана на оргазми со шприц во кои девојките си помагаат една на друга. Најмешаните сцени од The ​​Girlsway Universe, велат тие. Но, ова е само мала листа на лезбејски серии кои ве чекаат Adult Time во режија на Girlsway.

Друг возбудлив канал е несомнено каналот Фантазија масажа. Овде е апсолутно јасно каков фокус има овој канал. Да, ова се порно видеа каде сè започнува со масажа, а како што сите знаеме, се завршува со тежок секс на маса за масажа или на кое било друго место. Овие видеа на иста тема можеби ќе ви бидат здодевни по некое време, но тие навистина не се. Никогаш не се заморувам да ги гледам намачканите убави женски тела, кои постепено се опуштаат, а потоа девојката се навлажнува, дури и таму каде што нема потреба да се користи масло за масажа. Потоа таа само чека масерот да ја заврши масажата на нејзиното тело и чека додека тој да ја продолжи масажата одвнатре со неговиот голем пенис. Традиционалната тема, одлично традиционално порно, нема причина за жалење.

...Ангел што гори, Pure Taboo...

Со неконвенционална идеја дојде студиото Burning Angel, која е специјализирана за снимање порно видеа со девојки кои имаат тетоважи. Секако дека девојките со тетоважи се секси, особено кога ја имаат на неконвенционални места. Кога девојката има истетовирано срце на задникот, нема друг избор освен да го плесне тој задник. А за што велиш секси готски девојки? Тие не знаат друга боја освен црна, а за разлика од нивното убаво тело, нема да ме остават смирен. Има неколку серии посветени на девојките од Готи, па подгответе се за вистинско возење. Девојките во Серијата Cum On My Tattoo исто така уживаат во добро возење. Мислам дека не мора ни да ја воведувам приказната на оваа серија. Burning Angel е многу оригинален канал кој исто така го наоѓате на Adult Time.

Еден од најуспешните канали на Adult Time е, исто така, Pure Taboo, кој се занимава со теми кои се табу во реалниот живот. Овде можете да видите порно видеа со теми како семеен секс, манипулација со тинејџери или изопачени лекари. Сето ова е снимено во 4K квалитет, а сцените се снимаат со филмско чувство. Дури и овде нема да најдете само кратки видеа што можете да ги најдете на друго место. Најдобрите режисери и најпознатите порно актерки пука за Pure Taboo, и даваат се од себе за да го забавуваат гледачот секоја секунда. Само на неколку од порно-страниците ме привлече приказната толку многу колку што бев овде Pure Taboo. Само поради овој канал, вреди да се посети Adult Time и занесете се во сосема нов свет на порно.

...21 Sextreme и многу повеќе

Друг канал што вреди да се спомене е 21 Секстремен. Велат дека се најдоброто европско порно студио во 21 век. Од она што го видов досега можам да кажам дека не претеруваат. Има над 2,000 порно видеа за гледање, а новите видеа се снимени ексклузивен квалитет 4K. На Adult Time, Ме привлече и нивниот канал поради нивната серија DP Fanatics со мотото Двојна пенетрација, двојно задоволство! Да, оваа серија содржи повеќе од шестотини видеа каде блескаат девојки кои ги ебат два кура во исто време. 21 Sextreme не ги избегнува постарите дами кои глумат во Серијата Lusty Grandmas со слоганот „Искусни жени кои знаат што сакаат“. Не сум целосно љубител на повозрасни дами, но секако, го пробав и можам да кажам дека некои дами можат да бидат прилично диви дури и на таа возраст. И ако ви се допаѓа навистина испружена пичка, дефинитивно ќе ви се допадне Серијата Teach Me Fisting, каде што девојките си ставаат тупаници во анален или пичка. Има многу вакви видеа на Adult Time, благодарение на 21 Sextreme.

Не сум ги ни опишал скоро сите канали на кои можете да најдете Adult Time, затоа погрижете се да одвоите време за да видите што ве чека на оваа страница за стриминг порно. Можете да ги искористите предностите на тридневно пробно членство, но нема да можете целосно да видите што Adult Time се работи за. За не само да гледате, туку и да преземате видеа, треба да купите годишна претплата што ќе ви даде многу содржини што можете да ги гледате насекаде и во секое време на вашиот уред. И верувајте, ниту таа година нема да биде доволна за да се помине сето тоа Adult Time нуди. Не би требало да правите ништо освен да гледате порно цела година за да поминете низ се. оценувам Adult Time како одлична платформа, и кога и да одам таму, секогаш ме чека нешто ново, и без разлика која девојка ќе ја донесам дома, таа може да избере од понудата на нивните порно видеа. Не плашете се да ги запознаете вашите девојки само со оваа неверојатна забава Adult Time носи.

АЖУРИРАЊЕ 2023: Што има ново Adult Time?

Семоќниот Adult Time се уште е една од најпопуларните порно мрежи во индустријата. И ние сè уште поминуваме многу време на оваа хипнотизирачка веб-страница. Затоа носиме ажурирање со возбудливи вести од Adult Time светот. Еден популарен канал ја прослави својата 5-годишнина, излезе една нова оригинална серија која отвори затворени врати, а најжешките транс порно ѕвезди добија сопствена благодарност. Покрај тоа, Adult Time има освоено многу награди и очекува успех и на претстојните XBIZ и AVN Awards 2023.

Пет години во етер, пет години неверојатни филмски порно филмови. Ова е познатото Pure Taboo. Брзо привлече внимание благодарение на нивниот пристап кон порното. Тие велат дека некои табуа се наменети да се скршат. И ако зборуваме за семејни табуа, тие ги кршат сите. Недела по недела добиваме нови ажурирања со свежи приказни, хипнотизирачки сексуални дејства и сл Најжешките порно ѕвезди се претвораат во вистински актерки. Ако ги погледнеме наскоро сцените, тие не планираат да престанат ниту во новата година, па ако не сте посетиле Pure Taboo сепак, вистинско време е да се поправи!

Нова геј порно серија и Трансфиксирани МУЗИ

на Adult Time мрежата реши да ги задоволи сите геј порно фанови со а сосема нова оригинална геј серија, Jerk Buddies. Тоа е прва серија од ваков вид направена од Adult Time креаторите. Колку е тешко да го убедите вашиот стрејт најдобар пријател да ја истражи неговата геј сексуалност? Оваа серија ги носи сите одговори! Мастурбирањето рамо до рамо е само почеток на одведување на пријателството на друго ниво. Иднината на геј порно Adult Time е светла со повеќе претстојни геј серии. Но, во моментов, Jerk Buddies се совршен избор.

Transfixed спаѓа меѓу најпопуларните транспорно сајтови на Интернет. И да ги цениме сите shemale порно ѕвезди, Adult Time одлучи да именува амбасадори на нивниот бренд Transfixed. Од јуни 2022 година, секој месец е една транспорно ѕвезда по име МУЗА. Со насловот доаѓа и можност за снимање на порно сцена по сопствен избор. На првата МУЗА беше Khloe Kay, кој од самиот почеток е дел од серијата Transfixed. Таа ја избра Џејд Вајлд да биде нејзин партнер и специјален гостин во нивната дива сцена на Tea Party.

Ако сте нови на Adult Time или само сакате да го гледате најдоброто од оваа мрежа, тие се подготвија за сите свои фанови a наречен нов канал Adult Time Класичен. На овој канал треба да ги најдете само најпопуларните порно филмови и епизоди. Сите наградувани филмови го најдоа своето место овде, исто како и најдобро оценетите видеа од Adult Time членови. Дури и Casey: A True Story, најуспешниот порно филм за 2022 година, е достапен на Adult Time Класичен канал!

АЖУРИРАЊЕ 2024: Што има ново Adult Time?

Уште една година, уште едно ажурирање на една од најпознатите порно сајтови во индустријата. Шест години во бизнисот и Adult Time сè уште е силно во 2024 година со неверојатни секс акции и многу познати порно ѕвезди се приклучуваат на нивното семејство! На пример, жешкиот нервозен тинејџер за кој веројатно веќе сте слушнале, Leana Lovings, во партнерство со Adult Time како бренд амбасадор. И можете да бидете сигурни дека таа ќе го донесе својот уникатен талент во заедницата за да имате многу забавни минути со нејзиното совршено младо тело и неверојатни природни цицки. Сите се возбудени додека чекаат да го видат ова напалено бебе во друштво на Adult Time легенди како што се Lauren Phillips Siri Dahl.

Не само што внесуваат познати порно ѕвезди во своето семејство, туку се грижат и за функциите што ги обезбедуваат нивните сајтови. Adult Time воведе а сосема нова функција за плејлиста што ви овозможува да креирате свои персонализирани плејлисти што ќе одговараат на вашиот вкус. Тие имаат дури и практично копче на сликичката на видеото ако немате доволно време и сакате да го гледате подоцна! Еден од предводниците на транс студијата, Transfixed, ја прослави својата 5-годишнина во 2023 година. Тие сè уште не се завршени и подготвуваат многу ажурирања и проширувања за нивните членови. До задоволувај ги мочавите фантазии од многу, Adult Time почна да експериментира со видеа како што се „I Pissed Myself At Work… And Loved It“ и „Pampering Our Sitter“. За да ги откриете сите, само кликнете на акциската ознака „Pissing“ под видео плеерот.

Клучни карактеристики

 • За: Услуга за стриминг што поврзува други порно сајтови
 • Порно ѕвезди: Најпознатите порно ѕвезди
 • филмови: Уникатно сценарио, филмови долги до два часа
 • Сцени: Сè што може да ви текне - лезбејки, семеен секс, перверзни доктори, готски девојки
 • Видео: Мене, хардкор ебење, двојна пенетрација, тупаница, прскање
 • Награди: Добитник на 34 награди во 2020 година
 • Квантитет: Илјадници видеа, илјадници порно ѕвезди
 • Квалитет: До 4K видеа
 • Како да се види: Сите уреди се подготвени
 • Нова содржина: Редовно, најмалку пет нови видеа дневно

Цени

365 дена стриминг + преземања$ 8.95 / месец
Стриминг само 30 дена$ 19.95 / месец
Само 3-дневен пробен пренос$2.95

Начини на плаќање

 • Кредитна картичка
 • Подарок картичка

Резиме

Сабота е вечер, и приготвувате добра вечера на вашата девојка. Легнете во кревет и заедно гледате романтичен филм. Тоа беше минато! Отсега по вечерата нема да следи ниту еден романтичен филм. Ќе биде проследено со Adult Time! А тоа значи дека ќе биде проследено со правилен секс. И никогаш повеќе нема да мораш да ја убедуваш девојка ти да има секс затоа што отсега ќе сака да ти го цица курот додека гледа Adult Time, и полека ќе се намокри па веднаш ќе ти скокне на курот. Соседите нема да бидат среќни. Нема врска!

Што велат клиентите?

Најдобар сајт досега! Оваа страница е неверојатна. Навистина по нешто за секого. Има груб секс, романтичен секс, зрели жени, БДСМ, групи, тројки, стрејт секс, траки, лезбејки, хомосексуалци, сè! Околу 4-5 нови сцени дневно. Повеќето нови работи во 4k.

billw91