НАЈДОБРИ МАКЕДОНСКИ ПОРНО СТРАНИЦИ ОД 2024 ГОДИНА

MixedX

mixedx.com
MixedX е олицетворение на оди тешко или остави. Нема да најдете никакви домашни снимки за секс или порно филмови со гонзо. Тие отидоа на високобуџетни продукции каде порно ѕвездите се претвораат во вистински актерки. А како награда добиваат вистински влажни оргазми! Само за да ви даде вкус, MixedX има месечни порно филмови на тема вампири со најжешките порно ѕвезди! MixedX спаѓа под Adult Time порно мрежа, затоа не грижете се дека наскоро ќе останете без ексклузивни порно видеа! Тие имаат 3-дневно пробно членство за 3 долари за да знаете во што се впуштате.… прочитај повеќе
  • филмско искуство, драматични приказни со страсни сексуални чинови, многу тројки, дел од Adult Time мрежа
  • нема толку многу ажурирања од 2023 година, најновите сцени се само лезбејски
Посетете MixedX

За MixedX

Квалитетот над количината дава уште едно возбудливо Adult Time канал, MixedX! Кога огромни петли се мешаат со ситни девојки, знаете дека ќе гледате некои извонредни акции. Но, тие решија да го направат тоа поинаку. Доста кажаа од неквалитетни сцени. Доста е од гонзо порно со лажни оргазми. Тие избраа друг начин. Тие избраа филмски филмови каде секоја сцена има своја цел. И нашата цел е да го гледаме секој поединечен филм од ова елегантно студио како ги става жешките порно ѕвезди во тешки задачи. Мора да се претворат во вистински актерки. А како награда ги добиваат најголемите оргазми во својата порно кариера. Ајде MixedX!

дизајн

Веројатно сите веќе знаат Adult Time. Тоа е како Нетфликс за возрасни. Десетици илјади порно филмови на едно место каде секој ќе си ги избере омилените. Имаат библиотека исполнета со еротска содржина од стари училишни порно сцени до најнови 4K хардкор акции. Дури и ако сакате геј или транспорно, ве чекаат часови за забава. Но MixedX претставува традиционално порно каде една напалена девојка добива удар од еден масивен кур, или две дами лезбејки се среќаваат за да разговараат за нивната сексуалност. И да, знаеш дека на крајот си ги лижат мокрите пички.

MixedX го започна своето производство во 2019 година со меѓурасни порно филмови. Веројатно оттаму доаѓа името. Но, по неколку сцени, тие ги повикаа белите курци за помош. И на крајот од 2021 година ни даваат само лезбејски видеа. Не можеме да кажеме дека сме луди затоа што секогаш сакаме да гледаме убави девојки како си угодуваат една на друга. Но, пенисот може да помогне да се донесе поширока публика. И тие навистина би го заслужиле тоа бидејќи филмскиот стил на нивните филмови е нешто посебно во порно бизнисот и ние би сакале да добиваме ажурирања почесто отколку што е сега.

содржина

Иако мислевме дека кино искуството ќе значи долга приказна со добро осмислена секс сцена, се излажавме. Во првиот дел. Не грижете се, на секс акциите се пожешки од било кога. Но, приказната е прекратка и не добиваме можност добро да ги запознаеме ликовите. Ако немаше опис под видео плеерот, лесно ќе го пропуштивме главниот заплет. Но, сепак, обично првите пет минути припаѓаат на актерски вештини на талентираните модели на MixedX. И како што можете да очекувате, остатокот од филмот функционира подобро кога конечно ќе можат да се препуштат на нивните диви еротски активности.

Сите сцени се достапни за пренос и преземање во 4K резолуција, па уживате во секој детал од совршените тела на млади девојки кои се обидуваат да ја натераат својата напалена девојка да сврши повеќе пати. Главната ѕвезда на MixedX филмовите е Кристина Блесок. Ако ви се допаѓа оваа бујна русокоса, денот ќе ви биде подобар. Многу подобро. Затоа што Кристина е заебана во повеќе од 70% од MixedX сцените! Да, таа оди од големи црни петли, до огромни бели курови, до лезбејски искуства. Лесно е да се заљубите во нејзиното секси тело кога ги гледате нејзините уникатни соло сцени или единствените филм за тројка каде што добива двојна пенетрација од нејзиниот сопруг и неговиот најдобар пријател.

Но, има и други познати порно ѕвезди како црвенокосата убавица Jia Lissa, Tina Kayили Cherry Kiss кои знаат како да те расположат. Во моментов ги има 42 порно филмови, со еден кој доаѓа наскоро следната недела. Тоа е прво ажурирање по 3 месеци, а и пред тоа имаше неправилности помеѓу ажурирањата. Но, сепак, четириесет филмови се доволни за да се забавувате некое време. Имаме уште една работа што би ни помогнала кога гледаме MixedX видеа. Размислувавме за преводи. Се разбира, дамите се обидуваат да зборуваат на англиски јазик, но публиката доаѓа од целиот свет, а преводите би можеле да помогнат подобро да се разбере приказната. Но, доволно е негативноста затоа што малата Алекса Флекси ќе биде менторирана од нејзината напалена поќеа Китана Луре, и тоа треба да го видиме сега!

Резиме

Доставувањето порно во стил е начин MixedX.com ќе ве привлечат во длабочината на нивната неверојатна колекција на оригинални еротски видеа. Од големи црни петли кои уништуваат млади модели до лезбејски сесии со најубавите дами кои ги задоволуваат нивните напалени потреби. Сето тоа во совршен дизајн на Adult Time Студио нуди. Само за 9.95 долари месечно во годишна претплата, добивате пристап до сите MixedX филмови заедно со опција за преземање. Кинематичното чувство е нагласено со 4K видео-квалитетот, благодарение на кој ниту еден детал од тие совршени млади тела нема да остане незабележан!