НАЈДОБРИ МАКЕДОНСКИ ПОРНО СТРАНИЦИ ОД 2024 ГОДИНА

Pornhub Premium

pornhubpremium.com
Зошто треба да се претплатите на PornHub кога е потполно бесплатен, прашуваш? Заради сите жешки порно ѕвезди и проверени девојки аматери кои објавуваат ексклузивни голи фотографии и порно видеа! Добивате и целосни порно видеа од професионални порно продукции! Илјадници HD порно видеа со целосна должина од FAKEhub, KinkyFamily, PropertySex и многу повеќе. Можете да плаќате со кредитна картичка и криптовалута и да се наплаќате месечно или годишно ако сакате да добиете подобар договор.… прочитај повеќе
Посетете Pornhub Premium

Pornhub Премиум преглед

Еквивалент на порно. Целиот свет на порно на една страница. Ова е Pornhub. Сакаш да мастурбираш, оди во Pornhub, сакаш да ги видиш најубавите девојки, одиш кај Pornhub, ти треба некој филм за гледање со партнерот, одиш Pornhub. Тоа е нешто што може да ви го промени животот. Депресијата помина, самодовербата е иднината. Затоа што сега знаете како да се однесувате со девојка. Сега знаете како да ја натерате да остане во вашиот кревет цела ноќ. Затоа што таа ќе се радува на утрото, надевајќи се дека ќе ја заебеш уште посилно од минатата ноќ. И ќе. Таа ќе се чувствува како порно ѕвезда во вашиот кревет, а само вие знаете од каде доаѓа вештината. Тие десетици, стотици или илјадници часови потрошени на Pornhub конечно се исплатеа. Ти си сега кралот. Pornhub Премиум ве очекува со уште повеќе порно видеа со најубавите девојки аматери и најпознатите порно ѕвезди во светот.

Pornhub воведување

Најголемата порно страница во светот. Овој факт е можеби единственото нешто што треба да го знаете, за да дознаете колку е прекрасно Pornhub е. Се започна во 2007 година со неколку порно видеа. И сега, по тринаесет години, можете да гледате речиси 12 милиони видеа за возрасни само на оваа веб-страница. Овде можете да најдете најаматерско порно како и професионално порно производство. Главната улога овде ја имаат најжешките девојки на денешницата и блиското минато. И секоја девојка ќе направи се за вас, па можете да уживате додека ја гледате како се заебаваат на секој можен начин. Најголемите петли, најголемите цицки, најголемите групни оргии, сè е вклучено Pornhub. И сега имате шанса да гледате уште повеќе бујни тинејџери како се ебат од големи црни петли и многу повеќе со Pornhub Премиум Is Pornhub Премиум вреди? Да, тоа е, а сега ќе ви кажам зошто.

Со што добивате Pornhub Премиум?

Тоа е сосема нов, засега непознат свет. Додека Pornhub Премиум, мораше да посетите различни сајтови и да платите на секоја страница за нивното членство. Тоа не само што е скапо, туку и многу досадно. Сега, само кликнете на Pornhub и има сè заедно на едно место. Не може да биде полесно. Најпопуларните канали сега ви ги нудат своите целосни филмови со најдобар квалитет на Pornhub. Brazzers, Tushy, Fake Taxi, Public Agent, и многу други ви даваат можност да ги гледате нивните најдобри сцени со Pornhub Премиум. Само ова членство ви дава неограничен пристап до најдобрите видеа за возрасни на Интернет.

Најсексапилните девојки се подготвени да ви покажат нешто што го кријат од редовните корисници. Да, тие сакаат да ви се заблагодарат на нивните специфични начини. Тие знаат дека можете да ги гледате како прават речиси се, но сега се грижат за вас на различни начини. Се обидуваат да ве импресионираат, прикачуваат видеа само за корисниците на Premium, во која тие прават нешто ново, нешто што навистина сакате да го видите. Нешто како да се обидуваат нивните нови секс играчки, давање JOI додека мастурбира или да дозволи некој да ги ебе за прв пат во газ. Тоа е наградата што ја добивате од најжешките порно ѕвезди Pornhub Премиум. И сè уште не е се. Затоа што кога порно ѕвездата ќе запознае некој луд канал, знаете дека резултатот ќе биде спектакуларен…

Мислите дека сте виделе сè, мислите дека ништо не може да ве изненади, но дали некогаш сте виделе Riley Reid земајќи шест големи црни петли одеднаш во Full HD? Едночасовна сесија на која Рајли, број 3 меѓу најпопуларните порно ѕвезди, добива огромен кур во секоја дупка во исто време. Да, зборувам за правилно двојна пенетрација со лудо длабоко грло. И сега замислете, можете да гледате повеќе од сто илјади порно видеа за кои само можевте да сонувате Pornhub Премиум. Девојките сакаат да станете а Премиум член, и затоа ќе ви ја дадат Премиум содржината.

Со што можете да направите Pornhub Премиум?

Pornhub им овозможува на нивните корисници да ги направат своите сопствени плејлисти, гледајте ја нивната историја на прелистување, се дружат меѓу заедницата, или прикачете видеа или фотографии. Можете исто така да коментирате на видеата, а ако сакате да се чувствувате оригинално меѓу другите корисници, дефинитивно треба да размислувате за Premium, бидејќи добивате статусот Premium додаден во вашите коментари. Тоа значи дека сите ќе знаат дека вие сте шеф овде и вашето мислење е важно. Исто така, ќе ви се отвори и Premium сметката тајната секција Премиум, каде што можете да ги најдете сите Premium порно видеа. Ако сакате да ги гледате најновите, најжешките или најпопуларните Премиум порно видеа на Pornhub, можете лесно да изберете една од овие опции и бидете сигурни дека нема да пропуштите нова нова содржина.

Pornhub Премиум придобивки

Веќе спомнав многу придобивки што ги добивате со Pornhub Премиум, но сепак не е се. Главната придобивка е, се разбира, пристап до секое порно видео на Pornhub. Тоа е лесно. Но, зарем не сакате да ги гледате видеата без никаква реклама што ќе ве прескокне среде најжешката акција? Затоа што тоа е она што ќе го направи Premium. Ја брише секоја реклама од видеата, за да уживате во непречено гледање. И јас точно знам што сакате да гледате. Ништо ново за корисниците на Premium, но за другите, верувајте, можете да ја гледате порно ѕвездата број еден, Lana Rhoades, уживајќи во нејзината прва двојна пенетрација досега. на Tushy производство испорачува нешто, што сите го чекавме. Жан Вал Жан и Mick Blue се грижат за пичката и задникот на Лана. И таа полудува. Таа вреска додека гледа два огромни петли како и ги ебат дупките во исто време. Дали не ви е доволно да станете Premium член?

Во ред, нема проблем, затоа што сè уште не сме готови со врвната премиум содржина Pornhub понуди. Мислам дека сите знаете Mia Khalifa, нели? И мислите дека таа сега е надвор од порно бизнисот, па можете да гледате се што направила. Но, што ако ти кажам, има тајно видео со само неколку илјади прегледи каде Mia Khalifa се удира од JMacе голем кур? Цели четириесет минути со неверојатни огромни цицки и влажна пичка што се ебе од огромен кур. Тоа е вистинската содржина на која можам да мастурбирам. А со Premium, може да се грижите и за вашата машкост.

Друга огромна придобивка е пристап до делот ДВД-а. Ова е местото каде што можете да ги најдете најжешките порно филмови во некој вид на пакет. Знаете, една продукција, четири видеа направени на иста тема и се раѓа ДВД-то. Можете да најдете овде видеа со најдобар квалитет со најубавите девојки. Има повеќе од триесет илјади ДВД-а, а јас ти избрав некои, па можеш да направиш слика за што зборувам овде. Претходно веќе спомнав Riley Reid, и мислам дека не смееш да го пропуштиш нејзиниот настап во серијата Не кажувај на мама дека го ебав очувот. Исто така, во ова ДВД се вклучени уште три прекрасни порно видеа. Многу популарни се и ДВД-а Pornhub агент или Маќеа Креампи. Но, навистина ги има стотици, мора да погледнете сами. Како што реков, секој ќе избере од илјадници долги порно филмови.

Виртуелна реалност - иднината на порното

Знаете дека го сакате затоа што знаете дека порното во виртуелната реалност носи сосема ново уживање. И Pornhub го знае и тоа. Затоа ви ги дава најневеројатните VR порно видеа на интернет. Премиум корисниците добиваат пристап до најдобрите VR канали. Виртуелно X порно, 18 VR или VR Bangers, тоа се некои од каналите кои ги нудат целосните порно филмови во виртуелна реалност со најдобар квалитет. Со членството на Premium, можете да уживате во друштво на неверојатно жешки девојки речиси токму во вашата спална соба.

АЖУРИРАЊЕ 2023: Што има ново Pornhub Премиум?

Пред да ја погледнеме најпребаруваната категорија и порно ѕвездите Pornhub во 2022 година, полека го носиме во реалноста. Бидејќи Реалност е категоријата што ја дефинираше 2022 година. Порасна за 169%! Помина времето кога луѓето бараа аматерско порно бидејќи, иако не сакаме да го кажуваме тоа, аматерските порно ѕвезди и нивните филмови се премногу блиску до професионалните продукции, а луѓето едноставно не можат да ја почувствуваат реалноста од него како што се користеа. до. Затоа реалноста стана толку популарна, исто како „вистинска домашнаПребарувањата што пораснаа за 179%.

Друга категорија која стана попопуларна, а ние сè уште мислиме дека ѝ претстои светла иднина е Категорија трансродови. Тоа беше дури и категорија број еден во Бразил воопшто! Трансродовите порно ѕвезди го живеат најдоброто време од својот живот, а има се повеќе продукции кои се фокусираат на трансродово порно. Луѓето го сакаат тоа, па нормално е да видиме многу нови shemale порно ѕвездите во акција и во 2023 година. За да се донесат бројките, категоријата Трансродови порасна за 75%.

Најпребарувани термини и порно ѕвезди

Сега ги разгледуваме најпребаруваните поими. Иако Pornhub носи милиони порно видеа со вистински луѓе, со вистински тинејџери и со вистински оргазми, исто како минатата година, најпребаруваниот термин на Pornhub беше Hentai! Да, аниме тинејџерките и цртаните ликови повторно успеаја. Број два не е далеку од hentai. Можеме дури и да кажеме дека тие термини се поврзани затоа што ако луѓето сакаат аниме ликови, веројатно ќе бараат Јапонско порно премногу. MILF е терминот број три што го носи најжешкото MILF и зрели порно ѕвезди на вашиот екран.

Но, имаше само еден MILF порно ѕвезда во топ 5 од најпребаруваните порно ѕвезди на Pornhub. Минатата година, Lana Rhoades ја зазеде челната позиција. Но, оваа година, по нејзиното пензионирање, првото место му припаѓа на некој друг. И тоа е еден и единствен Abella Danger! Злогласниот анален љубовник. Порно ѕвездата со најдобриот задник во порно. Лана го зазеде второто место. И бистата MILF Angela White стигна до третото место. Следните две пози им припаѓаат на ситните дами Eva Elfie Riley Reid. Најпребарувана машка порно ѕвезда повторно беше Jordi El Nino Polla ака Џорди ЕНП.

Аматерски порно ѕвезди и омилени категории

Кога ќе ги погледнеме најжешките аматерски модели, ќе дознаеме дека иако Sweetie Fox е рангирана како број еден аматерски порно ѕвезда на Pornhub, луѓето сакаат да гледаат друга девојка и нејзините хардкор изведби. На најгледаниот аматерски модел во 2022 година беше Yinyleon! Бистата MILF со масивен задник беше едноставно незапирлив. Број два е Ангел, непослушниот естонски тинејџер. И третото место припаѓа на Sweetie Fox. Други девојки аматери? DickForLily, Kelly Aleman или LuxuryMur!

The Year in Review донесе и неколку интересни факти, како на пример кое е омиленото време за гледање порно. Ако сакаш да гледајте порно во понеделник во 11 часот, дефинитивно не сте сами. Затоа што тоа време е најпопуларно. Но, ако изберете 5 часот наутро во вторник, сè треба да се одвива без проблеми бидејќи има најмалку луѓе Pornhub. Но, во секое време, повеќето луѓе ја гледаат категоријата Лезбејки! Да, толку се популарни лезбејските сцени. Категоријата на абонос е број два во светот, но не. 1 во САД.

Во текот 80% од луѓето посетуваат Pornhub на нивните телефони, а само 13% користат десктоп компјутери. Сакаме да користиме кој било уред, а исто така сакаме да ве поканиме Pornhub Премиум, каде што големите порно продукции ги објавуваат своите целосни филмови со најдобар квалитет на видеото. Една претплата да владее со сите нив. Тоа е Pornhub Премиум!

АЖУРИРАЊЕ 2024: Што има ново Pornhub Премиум?

Pornhub отсекогаш е порно-страница која се користи. И не мислиме дека тоа ќе се промени во блиска иднина затоа што Pornhub продолжува силно со своите Pornhub Премиум функција. Благодарение на тоа, можете да добиете пристап до премиум порно видеа од сите видови неверојатни порно мрежи. Имаше неколку трендови кои ја дефинираа 2023 година на Pornhub. Втората најпопуларна е „Супер големина“. Голем кур, огромен кур, масивни цицки или големи газови беа едни од најбрзо растечките по популарност. Сепак, имаше еден кој ги надмина. Се нарекува „Златно доба“ и покажува дека луѓето сакаат MILFs, DILFs, Зрели Cougars, па дури и баби!

Но, да ги погледнеме најпребаруваните поими Pornhub за 2023. Првиот сè уште е hentai и не е ни чудо. Кој не сака аниме девојки со масивни цицки кои ќе направат се за да го проголтаат топлиот џиз? Но, остатокот се промени. Јапонците паднаа од 2-то на 4-то место и второто и третото место го освоија MILF и лезбејски термини соодветно. Во 2023 година, Abella Danger се уште е најбараната порно ѕвезда и никој не е изненаден! Lana Rhoades падна на 4-то место и 2-то и 3-то место ги зазедоа Angela White Eva Elfie соодветно.

Колку е Pornhub Премиум?

Сега мислите, толку многу содржини, толку многу уникатни порно видеа, тоа ќе чини цело богатство. Не, тоа е поевтино од многу индивидуални порно сајтови. Прво, можете да погледнете една недела целосно бесплатно, а потоа можете да платите 9.99 долари месечно или искористете ја годишната претплата и поштедете 20%. Ќе платиш 7.99 долари / месец, Што го прави 95.88 долари годишно. Тоа е цената на неверојатната количина на најдобрите порно видеа на интернет. Секој ден десетици или стотици нови порно филмови со најпопуларните порно ѕвезди. Само на Pornhub Премиум

Клучни карактеристики

 • Порно ѕвезди: Најпопуларните порно ѕвезди во светот со единствена содржина само за корисниците на Premium
 • Аматери: Најжешките девојки аматери со ексклузивна содржина што не можете да ги видите никаде на друго место
 • Видео: Најквалитетни порно филмови на интернет од целиот свет
 • филмови: Спектакуларни порно филмови од 4K час од професионални продукции
 • Канали: Пристап до целосни филмови од најпознатите порно продукции - Brazzers, Tushy, Fakehub, и многу повеќе
 • ДВД-а: Пристап до делот за ДВД со илјадници најгадни порно видеа
 • Повеќе придобивки: Без реклами, статус на премиум во делот за коментари
 • Ѕвезда: Видеа само за Premium корисници означени со мала ѕвезда
 • категории: Хетеро, лезбејка, геј, трансродова, аматерка, професионална
 • Стил: Класичен, POV, виртуелна реалност
 • Камери во живо: Жешки девојки пред нивните веб-камери
 • Квантитет: Милиони порно видеа, стотици илјади премиум видеа
 • Квалитет: До 4K видеа
 • Како да се види: Сите уреди се подготвени
 • Нова содржина: Секоја втора нова содржина

Цени

1 Година$ 7.99 / месец
1 месец$ 9.99 / месец
7 ден судењеслободен

Начини на плаќање

 • Кредитна картичка
 • Крипто валута

Резиме

Иднината на порното е тука, а вие можете да станете дел од него. Најпознатите порно ѕвезди ќе направат се за да ги задоволат вашите желби. Затоа што сега го заслужуваш тоа. Сега сте член на Premium. Вие сте избраниот кој ја добива најексклузивната содржина во светот на порно. Најжешките проверени девојки аматери пробуваат нови непријатни работи само за вас. Да знаеја редовните членови за што се способни девојките... Но никогаш нема да дознаат. Ќе се чувствувате како да сте во рајот. Секцијата Premium ви нуди можности, никој не треба да ги има. Едноставно стануваш бог на порното. Професионални продукции како Brazzers or Tushy Ви ги сервираат нивните целосни филмови со невиден квалитет 4K. Сè без никакви реклами. Време е да го зголемите нивото на вашата порно игра. Pornhub Ве очекува Premium.

Што велат клиентите?

Јас сум заљубен во Pornhub од 2010. Не мислев дека може да биде подобро. Но, еден ден дојде Premium и беше како менувач на игри. Целосни професионални порно филмови? За мене? Ме зафркаваш? Си реков, не треба да го прават тоа, јас не го заслужувам ова. Но, јас сум, малку пари и сум во порно рајот со најжешките девојки на планетата. И тоа е приказната во која се заљубив Pornhub повторно.

Acksексон69