НАЈДОБРИ МАКЕДОНСКИ ПОРНО СТРАНИЦИ ОД 2024 ГОДИНА

Bubblegum Dungeon

bubblegumdungeon.com
Сите еднорози во светот ја мразат оваа порно серија! Зошто? Затоа што е премногу тешко да се одолее на таквите прекрасни младенчиња да бидат удирани на најхардкор начин додека носат pinky работи и се. Дали мислевте дека акциите на БДСМ мора да се одвиваат во темна просторија некаде во подрумот? Не денес. Затоа што кога навистина го сакате она што го правите, сè е посветло. Како виножито! Добредојдовте во Bubblegum Dungeon, уникатниот BDSM порно канал од Adult Time производство. Не кажувајте дека не… прочитај повеќе
Посетете Bubblegum Dungeon

Преглед на Bubblegum Dungeon

Сите еднорози во светот ја мразат оваа порно серија! Зошто? Затоа што е премногу тешко да се одолее на таквите прекрасни младенчиња да бидат удирани на најхардкор начин додека носат pinky работи и се. Дали мислевте BDSM дејствата треба да се одвиваат во темна просторија некаде во подрумот? Не денес. Затоа што кога навистина го сакате она што го правите, сè е посветло. Како виножито!

Добредојдовте во Bubblegum Dungeon, уникатниот BDSM порно канал од Adult Time производство. Немој да кажеш дека не веруваш во еднорози овде бидејќи казната е блиску. За овие жешки девојки премногу блиски за да ја избегнат најгрубата секс акција во нивниот живот! Тие не висат од таванот само за забава. Тие ќе доживеат како изгледа сексуалниот рај!

дизајн

Гарантираме дека никогаш не сте виделе вакво нешто. Заборавете на сите работи на Кинк. Дури и BDSM може да биде полн со сјај и виножита. Оригиналот Adult Time серијата испорачува 6 епизоди што ќе ве натера да се заљубите во БДСМ. Не затоа што ќе ги видите девојките во болка. Но затоа што ќе ги гледате како се тресат во повеќекратни оргазми додека се врзани и турнати до нивните граници. Bubblegum Dungeon е местото каде што сите ваши соништа можат да се остварат. Каде најжешките порно ѕвезди ќе бидат вашето друштво. И само од вас зависи колку далеку сте спремни да одите.

содржина

Шест епизоди ви носат 180 минути забава бидејќи секој филм трае половина час. Ако снимате една епизода дневно, имате речиси една цела недела на загарантирани непредвидливи сесии. Целата серија доаѓа од 2019 година, а се надеваме дека ќе има некое продолжение во иднина. Дотогаш, да видиме што имаат за нас денес. Љубителите на ропството веројатно ги пронашле своите нови омилени видеа. Секој модел е врзан во различни позиции за да ужива во цврстиот петел кој продира во нивната тесна пичка. Една сцена е посветена на женската акција со Jewelz Blu, кој е идеална курва за оваа серија.

А кои се останатите актерки кои уживаат во БДСМ рајот? Навистина не можете да пропуштите Gina Valentina целосно врзан и струен удар додека постигнува повеќекратни оргазми. Дали знаевте дека гушењето и водењето на вода се нејзино омилено нешто? Сега ни е познато затоа што секоја сцена започнува со кратко интервју со госпоѓата каде ги дознавате нивните тајни и фантазии. И после чинот, тие секогаш имаат што да кажат за нивните емоции за време на хардкор акцијата. Исто како Gia Derza за нејзината сцена на предизвикот „Дваесет оргазам“ каде што достигна според нејзиниот еден бесконечен оргазам!

Резиме

Секоја сцена е достапна во Резолуција 4K, така што нема ништо што може да го уништи вашето искуство со гума за џвакање. Можете да ги проследувате филмовите во вашиот прелистувач или можете да ги преземете на вашиот уред. Опцијата за преземање е достапна само во годишниот план за претплата. Но, кога ќе ја погледнете цената (7.95 долари/месечно) и илјадниците порно филмови што ги добивате за тоа, знаете дека тоа е вистинската опција. Не заборавајте да најдете шест места во списокот со омилени каде што треба да ги додадете сите епизоди на Bubblegum Dungeon. И не заборавајте. "BDSM не е секогаш виножита и еднорози. Освен овде."