НАЈДОБРИ МАКЕДОНСКИ ПОРНО СТРАНИЦИ ОД 2024 ГОДИНА

BadoinkVR

badoinkvr.com
Друг ден, друг свет. Се чека ексклузивната виртуелна реалност со најжешките порно ѕвезди во светот. Те чекам. Веб-страницата за возрасни BadoinkVR, добитник на повеќе награди, ви посакува добредојде во иднината. Нема граници. Рамката на вашиот монитор е минато. Овде можете да видите апсолутно сè околу вас од секој агол. Најубавите девојки танцуваат пред вас, се соблекуваат и што е најважно, се заебаваат во мокрите пички. Не ви треба огромна… прочитај повеќе
Посетете BadoinkVR

За BadoinkVR

Друг ден, друг свет. Се чека ексклузивната виртуелна реалност со најжешките порно ѕвезди во светот. Те чекам. Веб-страницата за возрасни BadoinkVR, добитник на повеќе награди, ви посакува добредојде во иднината. Нема граници. Рамката на вашиот монитор е минато. Овде можете да видите апсолутно сè околу вас од секој агол. Најубавите девојки танцуваат пред вас, се соблекуваат и што е најважно, се заебаваат во мокрите пички. Овде не ви треба огромна фантазија, бидејќи сте толку блиски со нив, што речиси можете да ги почувствувате. По неколку секунди, ќе верувате дека овие порно ѕвезди не јаваат огромен кур на некоја машка порно ѕвезда. Твојот кур е тој што ги ебе длабоко во нивните тесни пизди. Само на BadoinkVR.com.

дизајн

За сите новодојденци во светот на виртуелната реалност, сега е вистинското време и место да го започнете вашето патување. Се што ви треба е некој уред за гледање на овие ремек-дела и сè друго што сте го виделе досега ќе биде заборавено. Само неколку порно сцени во VR и никогаш нема да сакате да се вратите на обичното порно. VR порното е иднината, каде што дури и вие припаѓате.

Спомнавме дека ви треба уред за гледање на VR порно филмовите, но не грижете се, тоа не е толку тешко како што можете да замислите. Една опција е користење на вашиот паметен телефон и некои картонски очила. Google Cardboard е наједноставниот метод овде. Само го ставате телефонот во очилата, потоа пред очи и за една минута, Adriana Chechik ти го цица курот.

Подобар уред значи подобро искуство. Има неколку уреди за гледање виртуелна реалност со најголема удобност. Можете да изберете помеѓу Oculus, Samsung Gear VR, HTC Vive, Playstation VR, Valve Index или Daydream View. Сите овие уреди се целосно компатибилни со порно видеата на BadoinkVR.

Сега знаете како да го гледате најреалното порно, па време е за брз поглед на дизајнот на страницата на BadoinkVR. И тоа е прилично едноставно. Големото заглавие на врвот со три најнови порно филмови, трендовски VR порно видеа во големи сликички подолу и најжешките порно ѕвезди на дното на почетната страница. Поинтересна е, се разбира, содржината.

содржина

Немојте да мислите дека BadoinkVR е само експеримент. Станува збор за вистинска порно страница, каде најпопуларните порно ѕвезди уживаат во огромниот вашиот кур. Но, прво нешто. Ајде да ги погледнеме филмовите. Порно видеата обично се долги околу четириесет минути, а вие можете Гледајте како се заебава манекенката од многу различни позиции. Но, никогаш не можете да го видите лицето или главата на мажот. Ова ви носи чувство дека девојката навистина ви јава курот.

Сега можеме да ги погледнеме VR порно ѕвездите. Сите тие се убави, но сите сакаме да ги гледаме Рајли Читај јава кур, нели? Еве ти. Четири филмови со Рајли и еден од нив е дури и лезбејска акција со Adriana Chechik. Две од најпознатите порно ѕвезди се ебат токму пред вас. Дали сте подготвени за сите тие VR секс сцени? Можете да изберете помеѓу многу категории, но ви препорачуваме да пробате анален VR порно или тинејџерски VR порно со Elsa Jean. Во моментов на BadoinkVR има 450 VR порно видеа и секоја недела може да се радувате на две нови изданија.

Добитник е на наградите

Знаете дека сте на вистинското место кога можете да гледате VR порно филмови на VR страница на годината. Да, нема подобра страница за возрасни со порно со виртуелна реалност од BadoinkVR. Можете да го видите и самите. Но порно обожавателите веќе одлучија.

 • Сајт на годината за возрасни 2016: Виртуелна реалност - XBIZ награди
 • Сајт на годината за VR 2018 - AVN награди

Клучни карактеристики

 • Крајното порно за виртуелна реалност
 • Компатибилност: Висококвалитетни видеа компатибилни со вашиот паметен телефон и со сите VR уреди
 • Порно ѕвезди: Најпопуларните модели во порно индустријата - Riley Reid, Angela White, Abella DangerИтн
 • Квалитет на видео: 5K, 60 fps, 3D, 180º и 360º, бинаурални видеа
 • Бонус: Бесплатни картонски VR очила со дискретна испорака (*само во САД)
 • Поддршка: Услуга за поддршка 24/7
 • BaDoink VIP мрежа: Пристапете до BaDoink VIP мрежа (вклучува над 10,000 порно видеа)
 • Новости: 3 нови VR објавувања секоја недела + дополнителна содржина од зад сцената

Цени

1 ден судење$1
1 месец$24.95
12 месеци (најдобар избор)$89.95 (заштедете 210 долари)
Живот$375

Начини на плаќање

 • Кредитна картичка
 • PayPal

Резиме

Знаеш дека го сакаш. Знаеш дека твојот кур тоа го сака. И знаете, можете да го имате. Веднаш. Сè што треба да направите е да кликнете на големото копче подолу, кое ќе ви ја отвори вратата кон сосема нов свет. Порното од виртуелната реалност никогаш не било толку блиску. Заборавете на сè. Исчистете ја главата. Само ставете ги очилата на очите, а останатото оставете ги најпознатите порно ѕвезди.

Што велат клиентите?

Свето глупости! Како очекувате некој да помине повеќе од неколку минути во исто време преку ова без да го изгуби својот орев!?

Кориснички преглед од MaxKunny